CO TISKNE TYGR TISK?

--- všechno a na vlastních strojích ---

Malonákladový a velkoformátový tisk. Potisk textilu. Od vizitky po bigboard. Hledáte TISKÁRNU, která vytiskne Vaší malonákladovou zakázku skvěle, rychle a za velmi dobrou cenu? Tiskněte tam kde Vás mají rádi ! Tiskněte u TYGRA. Nemusíte k nám dvakrát, podklady k tisku zašlete emailem nebo přes uložiště a tisk si jen vyzvednete nebo zašleme MESIKem, PPL apod. Potřebujete tisk během pár hodin? Uděláme maximum! 
Co ještě umíme? dokončovací úpravy - ořez, bigování, perforování, skládání, drátěnou vazbu, kalendářovou vazbu, vazbu Metalbind, V1, V2, polep CD...


SPECIALIZUJEME SE NA TISK PRO KULTURNÍ ZAŘÍZENÍ

Našimi zákazníky jsou divadla, kina, kluby, kulturní centra. Plakáty, vstupenky, programy.


 

ONLINE KALKULÁTOR CENY TISKU

  • Slevy při větších zakázkách jsou možné i vyšší než 10%. Ke každé zakázce náleží částka ve výši min 30 Kč bez DPH za ořez na formát - dle náročnosti.
  • V rozbalovací nabídce najdete běžné formáty tisku, které se vejdou na základní tiskový arch SRA3 (450x320mm). Pokud chcete větší tiskovinu než SRA3, jděte do sekce velkoformátového tisku.
  • Pokud Vámi poptávaný formát není v nabídce, tedy je nestandartní, pošlete si poptávku emailem, uděláme kalkulaci.
  • Vše včetně formátu A3 tiskneme též na spad. Plný formát SRA3 potiskneme s technologickým netisknutelným okrajem cca 3mm.
  • Podrobný popis materiálů na které tiskneme, najdete na našem webu.
  • V tomto kalkulátoru najdete běžné formáty digitálního malonákladového tisku. Samozřejmě tiskneme jakýkoliv formát, který se vejde na SRA3 = 450x320mm. Pro složitější kalkulace je lépe nám napsat email a my Vám zašleme přesnou cenu Vašeho tisku.
  • Políčko barevnost určuje, zda jde o jednostranný nebo oboustranný tisk - 4 - plnobarevný CMYK, 1 - černobílý tisk, tedy např 4/0 znamená jednostranný plnobarevný potisk. 4/4 oboustranný barevný tisk, 4/1 kombinovaný tisk barva/ČB. Černá jsou samozřejmě též stupně šedi. 

Kalkulátor ceny tisku
Formát papíru:
Počet kusů:

Barevnost:
Základní papír/křída:
nebo grafické papíry
nebo speciální média:
Perforace/Big: Počet na jeden produkt:

 

 

Rychlý kontakt